Diety nie działają, lecz zmiana naszych nawyków żywieniowych, tak!

O Mnie

/dowiedz się kim jestem
Kim jest Anna Dworaczyńska?

Anna Dworaczyńska jest pierwszym w Polsce specjalistą do zmian nawyków żywieniowych.

10 lat temu zmieniła swoje nawyki żywieniowe, które pozwoliły jest schudnąć 25 kg. Nowy styl życia umożliwił jej realizację wielu swoich marzeń prywatnych i biznesowych. Wierzy, że tylko trwała zmiana naszych nawyków żywieniowych, umożliwi nam utrzymanie zdrowia i skupienie się na tym, co dla Nas najważniejsze.

Anna regularnie prowadzi wykłady, seminaria na których uczy jak na trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Jest autorką książki 'Diety nie działają! Zmiana nawyków żywieniowych, TAK!' dostępnych w salonach Empik.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Dlaczego warto wybrać mnie?
Wiem, że możesz mieć obawy lub wątpliwości czy jestem właściwą osobą, czy zrozumiem Twój problem? Otóż, jako nastolatka sama walczyłam z nadwagą oraz problemami zdrowotnym, sama przeszłam proces zmiany nawyków żywieniowych. Dlatego jestem wiarygodna. Rozumiem na czym polegają trudności z dokonywaniem trwałych zmian i dlaczego diety nie działają.
Mam 10 lat doświadczenia w odżywianiu. Moją misją jest niesienie pomocy ludziom w podniesieniu jakości ich życia poprzez trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Pomagam im w osiągnięciu ich marzeń, które będą mogli spełnić, kiedy zmienią swój wygląd. Pomagam drugiemu człowiekowi w odzyskaniu wiary, szacunku i pewności siebie, pomagam mu stać się odpowiedzialnym na wybory których dokonuje.
Uczę, jak zmienić nawyki żywieniowe i rozwijam ich świadomość. Jestem dla nich coachem, mentorem i przede wszystkim wsparciem przy wprowadzaniu zmian. Krok po kroku tłumaczę pacjentowi jak poszczególne pokarmy wpływają na nasz organizm. Wspólnie układamy jadłospis w oparciu o jego potrzeby, stan zdrowia, preferencje, możliwość aktywności i czas jakim dysponuje. Uczę go podstaw zdrowego żywienia i jak samodzielnie komponować jadłospisy.

Moje umiejętności

  • Żywienie w chorobach nowotworowych
  • Żywienie w chorobach układu krążenia
  • Żywienie w chorobach układu pokarmowego
  • Żywienie w cukrzycy, chorobach tarczycy
  • Żywienie w depresji, zmęczeniu, stresie
  • Żywienie w niedożywieniu
  • Żywienie dzieci