Diety nie działają, lecz zmiana naszych nawyków żywieniowych, tak!

Usługi

/zdrowe odżywianie jako styl życia

Jak możesz skorzystać?

 • Zdrowe nawyki żywieniowe powodują odzyskanie figury i trwałe utrzymywanie sylwetki.
 • Nabyte nawyki żywieniowe można przekazać swoim bliskim i dzieciom.
 • Lepsze samopoczucie i zdrowie.
 • Kiedy schudniesz będziesz mógł zacząć ćwiczyć.
 • Odżywiając się odpowiednio, możesz przebiec np. maraton, wspinać się etc.

Co jeszcze otrzymasz?

 • Osoby otyłe będą mogły chudnąć i tym samym ochronić się przed chorobami, które występują w otyłości np. cukrzyca, nadciśnienie etc.
 • Osoby zainteresowane zdrowym żywieniem będą mogły poszerzyć swoją wiedzę.
 • Osoby po wypadkach, ciężkiej chorobie będą w stanie szybciej wrócić do zdrowia.
 • Znajdziesz partnera życiowego.
 • Rozmawiamy w szczegółach na temat jego codziennego jadłospisu, co lubi jeść, w jakich ilościach i dlaczego. Wspólnie ustalamy częstotliwość i rodzaj aktywności fizycznej, który będzie dla niego przyjemnością. Proces zmian ma być dla pacjenta przyjemnością i moją rolą jest pomoc w osiągnięciu tego.

  Anna Dworaczyńska, Pomagam zmieniać nawyki żywieniowe.
 • Z doświadczenia oraz obserwacji wiem, że bardzo często pacjenci, którzy stosują gotową dietę nie biorą odpowiedzialności za zmianę swoich nawyków, a nie do tego dążymy. Naszym wspólnym celem jest odpowiednia edukacja, wzrost naszej odpowiedzialności.

  Anna Dworaczyńska, Pomagam zmieniać nawyki żywieniowe.
Czym jest Diet Coaching?

Coaching żywieniowy

Moją główną rolą jako dietetyka jest rozwinięcie świadomości żywieniowej drugiego człowieka oraz nauczenia go samodzielnego myślenia przy wyborze najlepszych dla siebie produktów.

Ułożenie samej diety, która bezboleśnie pozwoli nam cieszyć się idealną sylwetką, już nie wystarcza. Jeżeli pragniemy odnieść trwały sukces musimy otworzyć się na ciągły rozwój naszej wiedzy z zakresu odżywiania. Niezbędne jest również znalezienie odpowiedniej osoby, która poprowadzi nas przez ten proces, idąc drogą zmian zrazem z nami.

Tę rolę pełni coach, czyli osoba, która krok po kroku prowadzi nas przez zmiany, motywuje nas i wpiera w osiągnięciu naszych celów. Coaching to relacja oparta na partnerstwie oraz zaufaniu obydwóch stron. Jako dietetyk, pracuję w ten sposób ze swoimi pacjentami. Pracujemy nad trwałą zmianą nawyków, w sposobie w jaki spostrzegają swoje nawyki żywieniowe.

Rozmawiam z nimi w jaki sposób konkretne pokarmy wpływają na nasz organizm. Tłumaczę, co możemy zjeść, aby poprawić stan naszego organizmu, a czego unikać przy danym schorzeniu. Moim celem jest rozwinięcie świadomości pacjenta i zachęcenie do brania odpowiedzialności za to co je.

Jak to zrobić?

Zachęcam Ciebie do zadzwonienia lub wysłania wiadomości e-mail do mnie. Formularz jak i dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Anna Dworaczyńska